Bu eğitim serisinde bugüne kadar benzeri çok yapılmamış bir şekilde, yangın sigortalarına ait tüm konular 360° ele alınmaya çalışıldı. Türk Ticaret Kanunu &  Genel Şartlar  ilgili bölümleri, yangın restorasyonlarında dikkat edilmesi gerekecek tüm hususlar,  Türkiye’de bir ilk ve tek  olan ve yangın hasarlarında hasar mahalline götürülerek önemli  bir fark yaratan ve büyük katma değer sağlayan gezici tır laboratuvarının Hendek ‘te  ziyaret edilmesi ve burada canlı örnekler ile saha eğitimi alınması, bugüne kadar yapılan büyük restorasyon hasarlarının incelenmesi ve Allianz  Teknik içerisinde yer alan  deprem ve yangın  simülasyon merkezinin kıymetli hocalar eşliğinde anlatımı ve  saha uzmanlarından sahada dikkat edilmesi gereken hususlar gibi bir çok konu,  alanında bilirkişi seviyesinde  olan eğitmenler tarafından eğitimcilere aktarıldı. Eğitimin son günü gerçekten yıldızlar geçidi tabir edilecek bir şekilde organize edilmiş olan bir eğitimle taçlandırıldı.   KASIDER Başkan Sema Tüfekçiler; “Eğitime katılan tüm eğitmenlerimize bizlere aktardıkları tecrübe ve deneyimleri için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz tüm katılımcılarımız adına. Sektörde eğitime verdiğimiz önem kıymetli sponsorlarımız ile hayata geçiriliyor. Bu eğitimde bize maddi ve manevi tüm desteklerini sunan BİMTES ve Sayın Cemil Islıkçı ’ya özel teşekkürlerimizi Derneğim adına sunmak isterim. “dedi. 

Fiyatlarda yüzde 55 artış! Fiyatlarda yüzde 55 artış!

Konu ile ilgili konuşan BİMTES CEO ‘su Cemil Islıkçı; “Bu şekilde büyük ve kıymetli bir eğitimin sponsorluğu için bana ulaşan KASIDER Yönetimini öncelikle çok tebrik etmek isterim. Gerçekten çok dolu ve değerli bir eğitim serisi oldu. Eğitimde bizlerle birlikte olan aşağıdaki tüm Eğitmenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Eğitim için sigorta sektörüne her zaman desteğimiz daim olacaktır.  “ 

Eğitmenlerimiz; 

AV. AHMET KARAYAZGAN

AV. NURAY DİNÇMENT 

BERKAY ALDIRMAZ

BİNNUR ALA BİRSEN 

BİROL BİNGÖL

CEMİL ISLIKÇI

DOÇ. DR. ÖZGÜR AKPINAR

DR. CEYHUN EREN

FATOŞ ATAY

HAKAN İLERİ

HALİL ŞAHİN

İLTER MUTLU TÜRK

İSMAİL ÖZDEMİR

KUTLUHAN CAZGIR

MURAT GEZGİN

NAŞİT YAMANYAR

NECMETTİN GÜNDOĞDU

ÖZLEM KARACAOĞLU

SADIK TARTICI 

SEDAT ÖZATALAY

SELCEN SEÇGİNLİ

SEMA TÜFEKÇİLER

SEVDA POYRAZ

SİNEM GÜRÜN

Başkan Sema Tüfekçiler " Eğitimin son günü eğitim mekanı ve öğlen yemeği için bize destek olan ve bizlerin  her daim yanında olan  ve KASIDER 'in kıymetli bir partneri olan Maher Holding Sigorta Grubuna , Sevgili Levent Uluçeçen'e, Sevgili Ahmet Yaşar'a , Sevgili Eyüp Özsoy'a , Sevgili Murat Şişli'ye ve organizasyonun eksiksiz yapılması için emek veren Sevgili Aylin Birlik, Sevgili Sevim Dilli 'ye ve  BİMTES tarafında Sevgili Leyla Kukku'a çok teşekkürlerimizi sunmak isteriz.  "

Kasider Bimtes Yangın Sigortaları 02

Editör: Üveys Altun