RS Otomotiv Grubu’ndan Kahramanmaraş Ahilik Hareketi’ne Destek RS Otomotiv Grubu’ndan Kahramanmaraş Ahilik Hareketi’ne Destek

Dün HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan’ın ev sahipliğinde, PSA Finans Genel Müdürü Uğur Balçık ve Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın’ın katılımıyla bir imza töreni gerçekleşti.

Amacımız müşterilerimize üst seviyede kasko ürünü sunmak

PSA Kasko’nun ilk poliçesinin dün kesildiğini belirten HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan, “Bu tür iş birlikleri sektörümüzde gerçekten çok önemli. En büyük isteğimiz bu ürünün müşterilerimiz için fayda getirmesi. Türkiye’de olduğu gibi dünyada da özellikle oto kaza sigortalarında bu tür değerli otomotiv firmalarıyla iş birliklerine çok önemsiyorum. Ülkemizde de şu anda bizim için çok önemli, çok değerli bir iş birliği için buradayız. Peugeot, Citroen, Opel ve DS markalı araçları satışı sırasında PSA Kasko adlı ürünü müşterilerimize sunuyor olacağız. PSA Finans ile yaptığımız bu işbirliği sayesinde amacımız müşterilerimize üst seviyede hizmet edebileceğimiz Kasko ürününü sağlamak. Standart Kasko ürünümüzdeki herhangi bir ön muafiyet olmaksızın yetkili servis ve orijinal parça güvencesi sunuyoruz. Kasko bizim için yüksek oranda bir pazar payına ulaştığımız çok önemli bir branş. PSA Kasko’yu da bize güç katacak ve müşterilerimize üstün nitelikli çözüm sunacağımız bir ürün olarak görüyoruz. Ürünümüzün sektörümüze ve müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Markamızın imajını yukarılara taşıyacağız

PSA Finans Genel Müdürü Uğur Balçık, “18 yıl biliyorsunuz bir insan hayatında dönüm noktalarından bir tanesidir. Gençlikten olgunluğa geçiştir. Dolayısıyla biz de bu ürünün olgunluğa geçişini HDR sigortayla beraber kutluyoruz aslında. Peugeot, Citroen, Opel ve DS müşterilerimize HDI Sigorta’yla beraber çok daha doğru bir hizmet, çok daha doğru çözümler sunacağız. Müşteri beklentisini ön planda tutarak markamızın da imajını yukarıya doğru taşıyor olacağız” dedi.

Editör: Üveys Altun