Sigorta yaptırırken, kredi ararken, ev alırken veya taşınırken ihtiyaç duyulan tüm işlemleri çok daha kolay hale getiren olayinkolayi.com’un blog sayfası rekora koşuyor. Kısa süre önce yayına başlamasına karşın şimdiden 7,5 milyonun üzerinde görüntüleme sayısına ulaşan olayinkolayi.com/blog’un takipçileri, konut, kredi ve sigorta işlemleriyle ilgili sorularına en güncel içeriklerle tek adresten yanıt bulabiliyor.

BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı! BNP Paribas Cardif Emeklilik’in BES fonları yatırımcısına son 5 yılda yüzde 2022 değer kazandırdı!

Okurlarına pratik çözümler ve güncel bilgiler sunmak üzere yola çıkan olayinkolayi.com/blog sayfasında  “Kat İrtifakı ve Kat Mülkiyeti Nedir?”, “İş Göremezlik Ödemesi Nedir? Nasıl Alınır?”, “İşten Ayrıldıktan Sonra Sağlık Sigortasından Yararlanma”, “10 Maddede Kredi Notu Yükseltme, Findeks Notu Yükseltme Yöntemleri Neler?” , “Kira Gelir Vergisi Nasıl Hesaplanır? Hangi Yöntemler Kullanılır?”, “Gelirin Kaç Katı Kredi Çekilebilir?”, “Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları Evde Bakım Hizmeti Kapsamı”, “Özel Sağlık Sigortası Psikolojik Destek Karşılar Mı?” gibi yüzlerce farklı konu başlığı yer alıyor. Konut, kredi, sigorta, sağlık ve yaşam ana kategorilerinde sürekli güncellenen zengin bir içeriğe sahip olan blog sayfasında, kullanıcıların merak ettiği konularla ilgili açıklayıcı bilgiler sade bir dille paylaşılıyor.

Olayınkolayı Blog sayfası, en güncel içerikleriyle şimdi Bundle uygulamasında!

 

Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği Olayinkolayi.com blog sayfası, dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması olan Bundle’da yerini aldı. Olayın Kolayı’na, Bundle’da Sektörel Haberler başlığı altından veya arama bölümüne doğrudan sitenin adını yazıp aratarak da ulaşılabiliyor. Kullanıcılar, tamamı Türk geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle uygulamasının en güncel versiyonunu App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor. 

 

Detaylı Bilgi İçin: www.olayinkolayi.com/blog