Grup paydaşlarının donanım ve yetkinliklerinden en iyi şekilde faydalanmayı ve ortak projelerde buluşmayı prensip edinen Doğa Sigorta, yeni reklam filminin çekimlerini grup bünyesinde yer alan İstanbul Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme Kampüsü ev sahipliğinde akademik ve idari kadronun desteği ve Tiyatro Bölümü öğrencilerinin katkılarıyla gerçekleştirdi.

Unico Sigorta, Teknolojik Dönüşüm ve Yenilikçi Çözümler için Teknokent’te Yerini Aldı! Unico Sigorta, Teknolojik Dönüşüm ve Yenilikçi Çözümler için Teknokent’te Yerini Aldı!

Filmde başrolde yer alan İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emre Alkin, “Güven Nedir? Sigorta Nedir?” sorusu ile öğrencilerine ve izleyicilere güvencenin önemini sürpriz bir dersle anlatıyor. Hayattaki risklere karşı dikkat çekici ve aynı zamanda eğlenceli bir anlatım sergilenen filmin fikir üretiminden hayata geçmesine, çekimlerinden montajına kadar üniversitenin hoca ve öğrencilerinin katılım ve katkısı, adeta Doğa Sigorta’nın gençliğe ve eğitime verdiği değerin bir ürünü olarak ekrana yansıyor.

Reklam filmini izlemek için TIKLAYIN

Editör: Sigorta Life