Uluslararası sigorta devi Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın güçlü iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, BRG Institute ve Boğaziçi Üniversitesi ile birlikte hayata geçirdiği Micro MBA Programı’nın ilk mezuniyet törenini gerçekleştirdi. Üniversite Öğretim Üyeleri’nin katıldığı mülakatlarla farklı departmanlardan seçilen yetenek programı mezunları; sertifikalarını Boğaziçi ve BRG öğretim üyeleri ve ExCo üyelerinin katıldığı mezuniyet töreninde teslim aldı. 

Uluslararası Sigorta Zirvesi’nin odağında ‘Deprem’ ve ‘Dayanıklı Şehirler’ var. Uluslararası Sigorta Zirvesi’nin odağında ‘Deprem’ ve ‘Dayanıklı Şehirler’ var.

Geleceğin liderlerini yetiştirmek ve yetenekleri farklı donanımlarla besleyerek geliştirmek amacıyla yola çıkılan programın mezuniyet töreni Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü Kennedy Lodge’da gerçekleşti. Program kapsamında katılımcılar; İş Hayatında Stratejik Yöneticilik, Dijitalleşme, Uluslararası Finans, Big Data Analitiği ve Yöneticiliği gibi konularda yeni nesil yöneticilik eğitimleri alma şansını yakaladılar.

Editör: Sigorta Life