Sigorta sektöründe istikrarlı olarak büyümeyi sürdüren Gulf Sigorta, Bilkom iş birliği ile TCL marka TV alan müşterilerine bigaranti sigorta hizmeti sunmaya başladı. Gulf Sigorta, TCL marka televizyonlarını uzun yıllar kullanmak isteyen tüketiciler için verdiği üretici garantisine ek olarak uzatılmış ve genişletilmiş sigorta hizmeti bigaranti’yi kullanıma sundu.

Gulf Sigorta tarafından sağlanan bigaranti sigorta hizmeti kapsamında Bilkom tarafından satışa sunulan TCL TV’ler; kazaen kırılma ve sıvı teması gibi zararlar ile hırsızlık hasarlarına karşı korumanın yanı sıra elektrik arızaları (voltajın ani yükselip alçalması sonucu oluşabilecek zararlar), nem, rutubet ve tozlanmaya dayalı arızalara karşı da güvence altına alınıyor.

Uzatılmış garanti hizmetini de kapsayan bigaranti ile ürünler yasal garanti süresi sona erdikten sonra da üretici kaynaklı arıza ve bozulmalara karşı korunuyor. Sigorta hizmeti 1, 2 ya da 3 yıl seçeneği ile de satın alınabiliyor. 

“Amacımız, Bilkom müşterilerine uygun sigorta hizmetini başarı ile sunmak”

Yazılım sisteminde küresel sıkıntı Yazılım sisteminde küresel sıkıntı

“Tüketici elektroniği olarak bilinen akıllı telefonlar, televizyonlar, beyaz eşyalar, bilgisayarlar gibi birçok ürüne özel sigorta çözümleri sunmaktayız” ifadelerini kullanan Gulf Sigorta Genel Müdürü Süleyman Sağıroğlu, “Yıllardır birçok global markaya değer katan, alanında öncü ve lider Bilkom ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği Bilkom müşterilerinin kapsamlı sigortaya erişmelerine imkan sağlıyor. Amacımız, Bilkom müşterilerine uygun sigorta hizmetini başarı ile sunmak” dedi.

MYZ_9601[1] copy

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya ise yaptığı açıklamada “Katma değerli dağıtıcı vizyonuyla geliştirdiğimiz servis ve hizmetlerin önemli bir parçası olan Bilkom Güvencesi ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefliyor, kaliteli ve yaygın hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.  Dağıtımını yaptığımız her ürünün arkasında bu anlayışla duruyoruz. Türkiye’nin dijital yaşam koçu misyonuyla kullanıcıların teknoloji ve dijital yaşam deneyimini koruma altına alan servis ve hizmetler geliştiriyoruz. Gulf Sigorta ile hayata geçirdiğimiz bigaranti sigorta hizmetiyle tüketiciler Bilkom güvencesini daha güçlü bir şekilde hissetmeye devam edecek.” İfadelerini kullandı.

Tüketicilerin bigaranti sigorta hizmetini satın almak için TCL TV alımı sırasında TCL iletişim merkezini aramaları veya kurulum esnasında TCL Yetkili Servisleri ile iletişime geçmeleri yeterli olacak.

Editör: Sigorta Life