Unico Sigorta Servis Temsilcileri ile Bir Araya Geldi! Unico Sigorta Servis Temsilcileri ile Bir Araya Geldi!

Bereket Sigorta ve Bereket Emeklilik’te 2018 yılının Ocak ayından bu yana Genel Müdürlük görevini yürüten Mahmut Güngör görevinden ayrıldı. Yeni görevine Tarım Kredi Grubu’nun şirketi olan Tarım Kredi Yem’de yönetim kurulu üyesi olarak devam edecek olan Güngör, görevini Faruk Gökçen’e bıraktı.

Genel müdürlük binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan Mahmut Güngör, “Bereket Sigorta’da görevimi çok değerli bir çalışma arkadaşıma devretmekten dolayı mutluluk duyuyorum, Sayın Faruk Gökçen’in şirketimiz için gösterdiği gayretler genel müdür unvanıyla da artarak devam edecektir. Sektörümüz ve şirketimiz için hayırlı olmasını diliyorum’’ şeklinde konuştu.

Bereket Sigorta Genel Müdürlüğü görevine atanan Faruk Gökçen ise yaptığı konuşmada, “Bereket Sigorta’nın sektörün önemli bir oyuncusu olmasına önemli katkı sağlayan Sayın Mahmut Güngör’e yapmış olduğu üstün hizmetlerden ötürü şahsım ve şirketimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Temsil edeceğim görevin mesuliyetinin farkında olarak, ülkemize ve şirketimize hizmet etme yolunda gayretle çalışacağım’’ ifadelerini kullandı.