Kasko poliçesi sahipleri, her yıl poliçelerini yenileme döneminde yüksek sigorta primleriyle karşılaşmamak ve hasarsızlık indirimlerini kaybetmemek için kaza sonrasında araç hasar masraflarını genellikle kendisi karşılıyor. Anadolu Sigorta “Kaskoda Hasarsızlığı Etkilemeyen Yetkili Servis” uygulamasıyla önerdiği anlaşmalı yetkili servisleri kullanan sigortalılarını bu dertten kurtarıyor. Bu uygulama sayesinde kasko sigortası sahipleri, Anadolu Sigorta’nın önerdiği anlaşmalı oto servisleri tercih ederek, kaskosu bozulmadan araç onarım hizmeti alabilecek. 

Kasko poliçesi kapsamında anlaşmalı yetkili servislerde gerçekleştirilecek 5.000 TL üzeri bir adet kısmi hasar onarımı fırsatı sunan Anadolu Sigorta, yıllık poliçe yenilemesi esnasında ilave bir hasar çıkmaması şartıyla, hasarsızlık kademesini etkilemeden bir üst kademeden indirim hakkına sahip olma imkanı tanıyacak.

Sigortada yeni trend finansal sigortalar! Sigortada yeni trend finansal sigortalar!

“Anadolu Sigorta’dan kaskosu olanlar her zaman ayrıcalıklı ”

Araç kullanıcılarının herhangi bir hasar durumunda, genellikle yakınlarındaki bilmedikleri veya tanıdıklarının önerdiği oto servislerini tercih ettiğini belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ali Kaplan, “‘Hasarsızlığı Etkilemeyen Yetkili Servis’ uygulamasıyla, sigortalılarımızı kaskolarının bozulması endişesinden kurtararak, yıllık poliçe yenileme dönemlerinde yüksek sigorta primleriyle karşılaşmalarını önlüyoruz. Bu sayede kasko sigortalılarımız, yönlendirdiğimiz anlaşmalı yetkili servisleri rahatlıkla tercih edebilecek. Ek bir bütçe ödemeden, kasko hasarsızlık indiriminden yararlanmaya devam ederek anlaşmalı servislerde aracını tamir ettirebilen sigortalılarımıza bu uygulamamız ile Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşatıyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Editör: Sigorta Life