Anadolu Hayat Emeklilik’ten Hipokid Müşterilerine Özel Kampanya Anadolu Hayat Emeklilik’ten Hipokid Müşterilerine Özel Kampanya

Sabancı Holding ve 200 yıllık Avrupa’nın güçlü sigorta gruplarındanAgeas iştiraki olan AgeSA, müşterilerini daha iyi tanımak, beklenti ve ihtiyaçlarını daha iyi anlamak amacıyla her yıl “Müşteri Haftası” adı altında gerçekleştirdiği etkinliklere bu yıl da devam ediyor. 28 Şubat-4 Mart tarihleri arasındasekizincisi gerçekleştirilecek Müşteri Haftası kapsamında müşteri odaklılık bakış açısını geliştirmeye ve AgeSA’nın müşterileriyle kurduğu bağı güçlendirmeye yönelik şirket içinde ve dışında bir dizi etkinlik hayata geçirilecek.

AgeSA’nınbu etkinlikler kapsamında yer alan, “İyilik” temasıyla hazırladığıInstagram canlı yayınlarında isefarklı disiplinlerden konuşmacıları konuk ederek onlara “Keşke yerine iyi ki demek için ne yapmalıyız?” sorusunu yöneltecek. AgeSAInstagram hesabından yayınlanacak, Gazeteci ve Yazar Nilay Örnek’in moderatörlüğündegerçekleşecek  bu sohbetlerde, Finansal İyilik teması ile Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin (28 Şubat Pazartesi Saat 20.30-21.30), Evde İyilik teması ile Yazar Şermin Yaşar (1 Mart Salı Saat 20.00-21.00), Ruhsal İyilik teması ile Klinik Psikolog İpek Kerestecioğlu (2 Mart Çarşamba Saat 20.00-21.00), Bedensel İyilik teması ile Beslenme Uzmanı Dilara Koçak (3 Mart Perşembe Saat 20.00-21.00)  konuk olacak. 

Sohbetleri izlemek için Instagram’da @agesahayatemeklilikhesabını takip edebilirsiniz.