AcnTURK Sigorta ilk bölge müdürlüğü açılışının Ankara’da gerçekleşmesinin toplam 7 bölgede müdürlüklerinin olacağı belirtildi. Diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak her bölgede acentelere etkili destek üretebilmek adına yeteri kadar satış ve teknik yönetici olacağı, her branşta etkili şekilde teknik destek verileceği ifade edildi. Acentelerin birçok sorununun bölge müdürlüklerinde çözüleceğini söyleyen şirket yöneticileri acentelere sağlanan destekte eksik gördüklerini söyledi. Özellikle bazı iş fonksiyonlarının merkezileştirilmesi adı altında acentelere verilen desteklerin zayıfladığı AcnTURK Sigorta’da bunun aksine bölgelerin daha da geliştirerek devam edileceği anlatıldı.

SEDDK'dan Türkiye Finansal Raporlama Standartı 17 Kapsamında Sunulacak Raporlara İlişkin Genelge SEDDK'dan Türkiye Finansal Raporlama Standartı 17 Kapsamında Sunulacak Raporlara İlişkin Genelge

Bölgelerin geliştirilerek acentelere daha fazla destek verileceğini ifade eden AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi acentelerle bir arada olmaya devam edeceklerini belirttiği konuşmasında; “Bugün ayrı bir heyecan yaşıyoruz. Çünkü; cumhuriyetimizin kurulduğu bu topraklarda ilk bölge müdürlüğümüz olan Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüzün açılışını gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyetimizin 100. Yılına girerken ilk açılışımızı Başkentimiz Ankara’da ayrıca gurur verici. Türk sigortacılığına katkı sağlamak ve acentelerimizle birlikte ülkemizde sigortacılığı geliştirmek için daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Acentelerimizin süreçlerini kolaylaştırmak ve onların kârlılıklarını artırmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Her bölgede acentelere etkili destek üretebilmek adına yeteri kadar satış ve teknik yönetici olacak, her branşta etkili şekilde teknik destek vereceğiz. Acentelerimizin sorunları merkeze gelmeden bölgelerde çözülecek.” dedi.

Programa katılan AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Murat Dişçi ise; “İlk bölge müdürlüğümüzün bu şehirde açılması heyecan ve gurur verici. Toplam 7 Bölge Müdürlüğümüz olacak. Bölge müdürlüklerimiz sayesinde acentelerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunacak ve onların işlerini kolaylaştıracağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Son olarak görüşlerini aktaran AcnTURK Sigorta Orta Anadolu Bölge Müdürü Betül Demirer Toprak da “Öncelikle çok heyecanlı olduğumuzu söylemeliyim ama heyecanımız ne yapacağımızı bilmediğimizden değil büyük işler yapma arzumuzdandır. Bölgemizde yer alan her acentemizin tüm sorunlarına anında cevap verecek ve onlara çözümler üreteceğiz. Çözüm odaklı ve doğrudan sonuca gitme anlayışıyla hareket edeceğiz. Ayrıca yöneticilerimizin de söylediği gibi ilk bölge açılışımızın Ankara’da olması da ekstra gurur verici oldu.” şeklinde sözlerini tamamladı.

Editör: Sigorta Life